kompanija
Kompanija
UAB „Trikdis”

UAB „Trikdis“ buvo įkurta 1996 metais, kaip bendras Kauno technologijos universiteto mokslininkų ir tuomet didžiausios Lietuvos saugos tarnybos „Jungtis“ projektas, kuris tapo sėkminga ir savarankiška kompanija. Šiuo metu mes dirbame tiek su mažomis, tiek su didelėmis saugos tarnybomis visame pasaulyje.

Mūsų tikslas – kurti patikimas ir inovatyvias pranešimų perdavimo, priėmimo ir atvaizdavimo sistemas.

Pirmieji UAB „Trikdis“ VHF/UHF radijo siųstuvai buvo sukurti dar 2000 metais. Daugelis jų iki šiol yra naudojami perduodant objektų signalizacijų pranešimus. Naudodamiesi sukaupta patirtimi gamybos srityje ir įvertinę rinkos poreikius, vėliau saugos tarnyboms sukūrėme novatorišką pranešimų perdavimo ir priėmimo sistemą, sparčiai ir užtikrintai GSM ir interneto ryšio kanalais perduodančią įvairių gamintojų apsaugos centralių pranešimus. Saugos tarnybos greitai pastebėjo ir įvertino patikimos, informatyvios, lengvai prie kiekvieno naudojamo pulto pritaikomos bei mažai įdiegimo investicijų reikalaujančios pranešimų perdavimo sistemos naudą.

Šiandien mūsų gaminama pranešimų perdavimo įranga naudojama daugiau nei 20 valstybių Europoje, Azijoje ir Afrikoje. Mūsų gaminių funkcionalumas, dirbant kartu su šiose rinkose veikiančiomis saugos tarnybomis, yra nuolat tobulinamas ir plečiamas. Dabartinė UAB „Trikdis“ gaminių linija yra šio bendradarbiavimo rezultatas. 

Gaminių ypatybės

Nuolat dirbame su didelėmis ir sėkmingomis saugos tarnybomis ir ieškome sprendimų joms kylantiems iššūkiams, todėl mūsų kuriama įranga pasižymi:

  • Lengva integracija į bet kokias esamas saugumo sistemas;
  • Sustiprintu saugumu, pranešimus siunčiant radijo, GSM ar interneto ryšiu, taip pat keliais ryšio kanalais vienu metu;
  • Įdiegta automatine ryšio kontrole su visais siųstuvais.

Siekdami, kad mūsų siūloma produkcija naudotis būtų itin paprasta, suteikiame išsamias gaminių instrukcijas, techninę dokumentaciją, mūsų pačių programinę įrangą ir skubų techninį palaikymą, visą tai integruojant į UAB „Trikdis“ sprendimų tinklą.

Gaminių kokybė
Visi UAB „Trikdis“ gaminiai atitinka Europos Sąjungoje keliamus kokybės reikalavimus ir yra ženklinami CE kokybės ženklu.

Aukščiausią mūsų gaminių kokybę ir teikiamą naudą užtikrina tai, jog įrenginiai kurti bendradarbiaujant su saugos tarnybomis – rinkos lyderėmis, kurios ir yra pagrindinės mūsų kuriamų apsaugos sistemų bei jų dalių naudotojos.

  • G4S (Lietuva);
  • USS (Estija);
  • TEMO - SAVESA (Turkija);
  • Ir kt.

G4SUSS   SAVESA

Kodėl UAB „Trikdis”?

Ilgametė patirtis, sukaupta dalyvaujant saugos sistemų kūrime, tobulinime, aptarnavime ir platinime.

Kompetentinga komanda iš geriausių apsaugos sistemų kūrimo ir pritaikymo specialistų.

Pažangiausios gamybos technologijos, taikomos gaminant aukščiausios kokybės UAB „Trikdis“ apsaugos sistemas.

Glaudi partnerystė su saugos kompanijomis, leidžianti prieš kuriant naujus gaminius išsiaiškinti, kaip tiksliai galima užtikrinti sklandesnį ir paprastesnį jų darbą.

Saugos tarnybų darbo specifikos išmanymas, įgytas dirbant kartu jau daugiau nei 15 metų.

Pagalba klientams projektuojant naujas ir diegiant mūsų įrenginius į jau esamas saugumo sistemas, bei padedant įsisavinti mūsų sukurtą programinę įrangą.

Visapusis techninis palaikymas, užtikrinantis ne tik nepertraukiamą UAB „Trikdis“ apsaugos sprendimų veikimą, bet ir visišką esamo sistemų funkcionalumo išnaudojimą.