Universalūs komunikatoriai
Greičiau ir patikimiau prijunkite vartotojų apsaugos sistemas prie Jūsų stebėjimo pulto.

Suderinami su bet kuria apsaugos sistema

Mūsų komunikatoriai veikia su bet kuria apsaugos centrale, įskaitant šias populiarias sistemas:

 Any control panel
 Quick and simple setup

Greita ir paprasta instaliacija

Jūsų instaliuotojams nereikės išmokti kaip programuoti kiekvieną skirtingą apsaugos centralę ar komunikatorių, kurį jiems reikia prijungti prie pulto. Instaliaciją dar pagreitina nustatymų ruošiniai ir nuotolinis konfigūravimas.

Sutaupykite iki 2 valandų kiekvienai instaliacijai

Jungiant Trikdis komunikatorių per Serial prievadą, dažniausiai nereikia programuoti centralės. Tai sutaupo apie 2 valandas instaliuotojo darbo, ypač kai nežinomas instaliuotojo kodas.

 Easy Configuration
 No cables

Išvenkite kabelių vedžiojimo

Su Trikdis 2G/3G/LTE komunikatoriais ir radijo siųstuvais Jums nereikės privesti Interneto ar telefono kabelio prie centralės, konfigūruoti vietinio tinklo. Taip objektą prijungsite į pultą daug greičiau ir paprasčiau. Pranešimus gausite net ir objekte dingus elektrai.

Priimkite pranešimus iš neriboto kiekio objektų

Trikdis imtuvai yra neapriboti ir patikimai dirba su dideliu kiekiu siųstuvų. Tad būsite ramūs, kad ryšys su objektais išliks stabilus augant objektų skaičiui.

Unlimited number of transmitters

Save time on maintenance

Taupykite laiką objektų priežiūrai

Mūsų komunikatoriai stabiliai dirba ne tik Europoje, bet ir Lotynų Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje įvairiomis ryšio sąlygomis. Naudojant patikimus įrenginius, Jums nereikės vykti į objektą perkrauti ar pakeisti įrangos.

Suteikite papildomos vertės savo klientams

Visi mūsų komunikatoriai veikia su Protegus programėlėmis. Jūsų vartotojai įvertins galimybę valdyti savo apsaugos sistemą nuotoliniu būdu ir gauti pranešimus apie įvykius.

App for customers

 

 

Visi reikalingi ryšio sprendimai iš vieno gamintojo